Katalog firem

Katalog firem Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Reklama

Krby, komíny a veškeré díly pro stavbu krbù a komínù

Katalog firem

filtrovat

Top firmy

levne-krby.eu

Dodáváme certifikované nerezové komíny, nerezové komínové vložky, ventilační hlavice, generátory a regulátory tahu komínu, silnostěnné kouřovody. V našem širokém sortimentu najdete i krbová kamna, krbové vložky, krbové obestavby, ventilační systémy a veškerý…

< předchozí
2

Peter Velička-Flama ecol

Firma Flama ecol ponúka stavbu a rekonstrukci krbu, pecí, sporáku, komínových systému, renovaci interiéru,realizujeme po celom území SK a CZ. www.flamaecol.sk Prodej krbových vložek, kamen, krbových kamen, kotlu, komínových systému a príslušenstva k…

Strekon A-Z

Jsme certifikovaný výrobce lisovaných vazníků MiTek. Dodáváme krovy KVH, BSH, dřevostavby, střechy na klíč. Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské práce a železobetonové stropy. Nabídky, 3D vizualizace pro střechy a krovy v SW Dietrich's zdarma.

ROVAX, spol. s r.o.

Provádíme projektování a realizaci dřevostaveb, nízkoenergetických montovaných staveb a rodinných domů na klíč. Naše dřevostavby mají vysokou míru zateplení a umíme variantu téměř pro každého. Díky dřevěným domům dokážeme realizovat nízkoenergetické, pasivní…

kominy-nerez.cz

Komíny nerez - nový moderní a přehledný e-shop zaměřený na nerezové komínové systémy a ventilace. Nabízíme komínové vložky, izolované komíny, generátory a regulátory komínového tahu, komínové ventilace a další.

MALÍŘI OLOMOUC CZ

Jsme malíři pokojů, provádíme malování pokojů, bytů, domů, tapetování, dekorativní malby, nástřiky, sádrokartony, zednické práce ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Lipník nad Bečvou, Litovel, Mohelnice, Uničov a Kojetín. Naše firma je na trhu…

Stavby Čermák

Provádíme stavební a zednické práce, zateplení fasády, stavby domů na klíč, půdní vestavby, montáž sádrokartonu, obklady a dlažby rekonstrukce bytového jádra, fasád a celých budov. V lokalitách Pardubice, Chrudim, Hlinsko, Polička, Litomyšl, Svitavy.

Ladislav Neubauer

Provádím zednické, obkladačské, malířské a natěračské práce. Pokládku plovoucích podlah, rekonstrukce bytů, jader, benátské štuky, dekorace interiéru a drobné stavební práce.

Martin Meško

Dodáváme a montujeme zimní zahrady, dveře a okna plastová, dřevěná a hliníková. Provádíme zasklení balkónů, montáž rolet, žaluzií, markýz a parapetů, zednické práce s dodáním našich výrobků. Garážová vrata Hormann s ručním či elektrickým pohonem.

REBYJA - rekonstrukce bytových jader

Jsme stavební firma. Specializujeme se na bytová jádra, rekonstrukce koupelen, kuchyně. Koupelny na klíč. Provádíme zednické práce, obklady a dlažby, vodoinstalace a topenářství, elektroinstalace. Zajistíme bourací, vyklízecí i malířské práce.

Jiří Šilhavý

Nabízím zednické práce, pokládání obkladů a dlažeb, stavby krbů, hal a domů či rekonstrukce bytových jader.

David Milt

Kompletní realizace střech na míru, veškeré stavební práce. Tesařství, klempířství, pokrývačství, izolace, zednictví, likvidace odpadu. Prodáváme střešní krytiny, klempířské prvky, okapové systémy, střešní okna, ventilační turbíny, střešní doplňky.

Tomáš Skopal

Nabídka sádrokartonářských a drobných zednických prací.

Kominictví Roman Picka

Provádíme revize, čištění, opravy, frézování, montáže a vložkování komínů včetně zednických prací. Zajišťujeme výpočet komínových průřezů a kolaudaci komínových těles. Jsme členy Společenstva kominíků ČR.

Jaroslav Tůma

Nabízíme zednické, stavební práce, rodinné domy na klíč, rekonstrukce domů, bytů, koupelny, kuchyně, kanceláře. Postavíme ploty, dřevěné terasy, pergoly, položíme zámkovou dlažbu. Zhotovíme fasády, střechy, sádrokartony. Vyměníme okna, dveře, schody.

Milan Beznoska

Provozujeme stavební firmu. Provádíme stavební a zednické práce, hrubé stavby, rekonstrukce domů, bytů i bytových jader, zateplení fasád, zateplování staveb a střech, tepelné izolace, přístavby, půdní vestavby, zámkové dlažby, obklady a sádrokartony.

< předchozí
2

Reklama

Krby, komíny a veškeré díly pro stavbu krbù a komínù

Doporučujeme: Levné-krby, Komíny nerez, SEO kvalitně

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2009 - 2019 BazarKrbů | Administrace